500 וואט

קבוצת-500-וואט

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

הקבוצה הצפונית של 500 וואט מקיימת את פעילותה בעמקים-יזרעאל,גלבוע,עפולה ועמק המעיינות.
לקבוצה קבוצות ילדים מגיל גן עד לגילאי נוער כולל לרכיבת שטח וכביש בחלוקה לרמות וכן עממי/תחרותי והישגי.
כמו כן קבוצות נשים מאסטרס לרכיבת שטח וקבוצת מאסטרס מעורבת שטח למתקדמים וכביש
כמו כן הקבוצה מאמנת במסגרת ליגת הרים בבתיה"ס בעמקים.

הקוד הפילוסופי של הקבוצה:
אנחנו כקבוצה עושים את הדברים בדרך שונה מהמקובל ואנחנו מתכוונים להמשיך לעשות את הדברים האלה בדרך שונה מהמקובל. כקבוצה יש לנו "סט שלם" של קודים וערכים שאנחנו פועלים על פיהם. סט הקודים הזה יוצר פילוסופיה שונה ומתקדמת.
הפילוסופיה הזאת ומערכת הקודים הייחודיים לנו הן תוצאה של עבודה,אימון וניסיון שצברנו בשנים האחרונות. אנחנו מאמינים בדרך של עבודת צוות, אימון מנטאלי לפריצת דרך, ביטוי עצמי,מקצועיות ומקצוענות ומעל לכל חברות ורעות. לקח לנו כמה שנים עד אשר התגבש לו "הקוד" המוביל של הקבוצה. שנים שבהן חווינו, יצרנו וניסינו מכלול של תפיסות, רוכבים ושותפים. כשמסתכלים עלינו רואים קבוצה ולא יחידים.

במישור הספורטיבי ההישגי וגם במישור העסקי הבאנו תוצאות והצלחות ואנו מאמינים שהדברים שלובים זה בזה. מערכת עסקית חזקה ומצליחה מביאה משאבים ועזרים המסייעים להשגת המטרות בצורה טובה יותר, מאורגנת יותר ויעילה יותר. הקבוצה הזאת נולדה מתוך אמונה עצמית חזקה, מצליחנות, ראיית הדרך,ויצירה ובריאה של עולמות והגשמה עצמית. נבנינו ממש מהתחתית בכוח הרצון והאמונה ששום קושי הוא לא יותר מרעש רקע שצריך להתגבר עליו או לכל היותר הזדמנות בדרך (הקושי(.
כקבוצה וכבני אדם אנחנו נמדדים בימים הרעים שלנו ובזמנים קשים כשהחלטות ומעשים קשים נדרשים… בנקודה זו אנחנו נמדד ונישפט. כקבוצה מאוחדת ייקל עלינו לקבל את ההחלטה הנכונה ולדעת שיש לנו גב,ורוח גבית. בקבוצה שלנו יש את מירב הכלים והאטמוספרה להצליח, בקבוצות אחרות יודעים שהרוכבים שלנו מקבלים כלים נוספים מעבר לאימון המתקדם הפיזיולוגי, אנחנו עוסקים בהעצמה אישית, ומאפשרים לרוכבים שלנו לבטא את עצמם. אנחנו גאים בתדמית הזאת ונמשיך לפתחה באחריות ובדבקות תוך שמירה על המסגרת והגבולות. כל ההישגים האלה ברמות האימון המתקדם והטכנולוגיות החדשניות בשילוב גישות מנטאליות וקשר בינאישי ייחודי ימשכו ויתקדמו עוד ועוד.

אזורי פעילות: גלבוע עפולה עמקים
מנהלי קבוצה: שחף רמות
מדריכים/מאמנים: בועז שושן, לירז רימון, לילך קליימן מקא, נאור ענבר, רון ראובני, ירדן גולן,סלע לייכטר,יעקב סמה,רן עמוס,איתי קורין

פייסבוק 500 וואט