קבוצת TeaMisagv-Giant

קבוצת-משגב

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

קבוצת TeaMisagv-Giant היא קבוצה המאמנת ספורטאי סבולת ברכיבה, ריצה וטריאתלון המונהגת ע”י עוז דודאי, לשעבר מאמן נבחרת ישראל באופני הרים. העולם.TeaMisgav-Giant סיימה את שנת 2014 במקום הראשון בליגת הקרוס קנטרי בישראל, במקום הראשון בקטגוריית העילית גברים, קטגוריית העל בענף ובמקום הראשון בקטגוריית נוער גברים. נבחרת העילית של אופני ההרים מורכבת משורה של רוכבי אופני הרים מהטופ הישראלי, ביניהם עומר שובי, רוכב נבחרת ישראל באופני הרים, שהוביל בשנה הקודמת את הקבוצה בדירוג האישי ונחשב לאחד הרוכבים המובילים של ישראל. לצידו גיא סזלר, גם הוא רוכב בקטגוריית העילית ואחד מחברי הנבחרת ישראל באופני הרים. את קטגוריית הג’וניורס נשים מובילה נעמה נוימן שסיימה בשנה שעברה במקום הראשון בקטגוריית הקדטיות וממשיכה גם השנה להוביל בקטגוריה ותומר זלצמן שמככב בראש קטגורית הקדטים זו השנה השניה ברציפות. הקבוצה רשומה כחברה באיגוד האופניים הבינלאומי (ה-UCI) ובכך הפכה לקבוצה הישראלית הראשונה המקצוענית בישראל. את הקבוצה המקצוענית מאמן עוז דודאי ואליו מצטרפים המדריכים הטכניים הבכירים בקבוצה בני להט ותמיר זינגר.

הקבוצה מכשירה רוכבים מקצועיים בענפי הדאונהיל והאינדרו בקבוצת הבת –TeaMisgav gravity. כמו כן הקבוצה מטפחת ומשקיעה בדור הצעיר יותר, בנים ובנות, המתחילים את מסלול ההכשרה ברכיבת שטח כבר מכיתות א’ והטובים שבהם עושים את כל הדרך לקטגוריות הראשיות בקבוצת העילית. את אימון הדור הצעיר, כמו גם אימוני קבוצת הגראביטי מרכז המאמן בני להט ואיתו צוות מאמנים לקבוצות הצעירות יוחאי (יויו) סלומון, תמיר יגאל ועומר שובי.

בקבוצת הטריאתלון של Teamisgav ישנם עשרות ספורטאים המתחרים בסבב הארצי של איגוד הטריאתלון. עידן גטומה, אילון סהר ואיתי נבו הינם חברי סגל קשת של נבחרת ישראל בטריאתלון. את הקבוצה מאמנים ארז איזנברג, יצחק (נומה) נומהאוזר ופז גורן. לקבוצה מאמן כושר צמוד והיא מקבלת שירותי תחזוקה מלאים מסניף ג’איינט רקפת הממוקם לא רחוק ממטה הקבוצה במשגב. את הטיפול התקשורתי והשיווקי בקבוצה מרכז דובר הקבוצה, בועז גילמור.

“ההישגים הרבים ברמה האישית והקבוצתית נובעים בראש ובראשונה בזכות הצוות המקצועי המקיף שמלווה את הספורטאים לכל אורך הדרך, תוך השקעה רבה באימון וחינוך החל מהכיתות הנמוכות בבתי הספר היסודיים ועד לשלבים המתקדמים כספורטאים בוגרים ומצטיינים”, מציין מנהל הקבוצה, עוז דודאי.”כמו כן אנו זוכים לליווי מקצועני מחברת ג’איינט שדואגת לצייד את רוכבי העילית שלנו בפסגת הטכנולוגיה בכל מה שקשור לאופניים, כמו גם חברת Daa שמציידת את הרוכבים במיטב אביזרי הרכיבה וhigh 5 שמספקת לנו פתרונות תזונה לכל אורך הדרך מתוך כוונה להמשיך ולהוביל את הענף בישראל גם בשנה הקרובה”.

עמוד הפייסבוק של קבוצת משגב Team Misgav