לפרטים: 1-599-501070

Menu

מידות אופניים

 

 

 מונע על ידי רצון ליצור אופניים קלים יותר ויותר מהר, תכנון כבישים קומפקטית של הענק שינתה את המראה — והיכולות ביצועים – אופני כביש תחרותיים לנצח.

עכשיו, 17 שנים מאוחר יותר, תכנון כבישים קומפקטית הוא עדיין התקן ב אופניים בעלי ביצועים גבוהים. הרעיון הוא פשוט: toptube מדרונות כלפי מטה מ- headtube כדי seattube מקטינה את הגודל של החזית ואת אחורי משולשים. משולשים קטנים יותר ליצור אופניים המצית, נוקשה.

לא משנה מה מסגרת גשמי, האלומיניום או ללא הפרדות צבע, תכנון כבישים קומפקטית משפר את הנסיעה. הנה איך:

מצית

תכונה הבולט ביותר של כביש קומפקטי, toptube משופע כלפי מטה, התוצאה הקדמי קטן אחורי משולשים על המסגרת. מאחר המשולשים הם קטנים יותר, נדרש פחות חומר. חומר פחות שווה פחות משקל.

נוקשה

התמונות של שני משולשים זני לצנרת בקוטר זהה. המשולש קטן יותר, יותר קומפקטי משתמש צינורות קצרים יותר. המשולש גדול דורש צינורות ארוכים יותר. קל לראות שזה יותר מבחינה מבנית קול – משולש קטן יותר הוא נוקשה, פחות רגישים כיפוף ומתפתל. על ביצועי כביש מסגרת, נוקשה יותר מהר.

חלקה

עם גאומטריה מסורתיים, בוני להגדיל נוקשות באמצעות חומר נוקשה. זה עשוי לעזור ספרינט מהר אבל זה גם הופך לנסיעה נוחה פחות. עם הכביש קומפקטי, מהנדסי הענק מסוגלים עיצוב מסגרות עם רק את הכמות הנכונה של ציות אנכי. אתה מקבל טרמפ חלקה יותר, נוח יותר.

מתאימה יותר

בגלל toptube משופע גובה כל פשע נמוכה יותר, קל יותר לרוכבים בכל הגדלים לקבל את ההתאמה המושלמת. עם יכולת כוונון גדול של עד שישה גדלים לכל סדרה, אפילו של הענק התובעניים ביותר ספורטאים מקצועיים, נשים וגברים מגבהים שונים, תמיד יש התאמה מושלמת עם מלאי-גודל מסגרות.